Nöralterapi LogoİFMANT Logo
Deutsch

2020 Seminer Programı2020 Ankara Seminer Programı22-23-24 KASIM 2019 / MANUEL TERAPİ III = C29-30.11-01.12.2019 / AK – UYGULAMALI KİNEZİYOLOJİ 4 - 5. BASAMAK07-08 ARALIK 2019 / HÜSEYİN NAZLIKUL PROTOKOLÜ İLE DİZ VE OMUZ RAHATSIZLIKLARINDA TEDAVİ YAKLAŞIMI2019 Seminer Programı2019 Ankara Seminer Programı
BİLİMSEL PROGRAMLAR

2019 BİLİMSEL PROGRAMLARI

NÖRALTERAPİ EĞİTİM KİTABISayfa Sonuna GitGeri Git

2012 NÖRALTERAPİ KONGRESİNE DAVET

Değerli meslektaşlarımız,

Her iki yılda bir Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği (BNR) tarafından düzenlenen Nöralterapi ve Regülasyon Tıbbı Kongre’lerinin dördüncüsü 14-17. 06. 2012 tarihinde İstanbul’da TITANIC BUSINESS HOTEL 34880 İSTANBUL KARTAL ASIA     gerçekleşecektir.

 

IV. Uluslararası Katılımlı Nöralterapi ve Regülasyon Tıbbı Kongresi, International Federation Medical Association of Neural Therapy (FIMANT) ve IGNH - Uluslararası Nöralterapi Derneklerinin başkanlığında; Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, İsviçre, Hollanda, İspanya, Meksika ve Yunanistan Nöralterapi Derneklerinin zengin katılımı ile yapılacaktır.

Nöralterapi prokain ve lidokain gibi lokal anestezikler ile yapılan bir regülasyon tedavisidir.  Vejetatif sinir sistemi ve bağ dokusunun regülasyonunun hedeflendiği bir enjeksiyon yöntemi olan Nöralterapi ile fonksiyonel, reversible, akut veya kronik birçok hastalık ve disfonksiyonun tedavisinde kalıcı çözüm elde edilir. Klinikte tanı ve tedavi amacıyla yalnız başına, diğer regülasyon tedavileri ile veya klasik tedavilere destek olarak da uygulanır.

Üç gün sürecek olan IV. Uluslararası Katılımlı Nöralterapi ve Regülasyon Tıbbı Kongresinde, dünya çapında Nöralterapi’ye katkı sunmuş ve bilimselliğiyle ön plana çıkmış olan 40 civarında bilim insanını BNR öncülüğünde ülkemizde ağırlayacağımızın haklı gururu içindeyiz.

 

Bu kongrenin ağırlıklı konusu immun sistem ve nöroimmunoloji, kronik enflamasyon ve vejetatif sistemin katılımı ile gerçekleşen disfonksiyonlar olacaktır. Çok sayıda sunumların yanında dünyada en yetkin nöralterpistlerin gözleminde 12 üzerinde workshop yapılacaktır. Belli enjeksiyon tekniklerinin yanı sıra kompleks hastalıklarda, kronik hastalıklarda klinik yaklaşımlar tartışılacak ve gözden geçirilecektir.   

Başta Nöralterapi ve Tamamlayıcı Tıp ile ilgilenen hekimler olmak üzere insan sağlığı adına sözü olan her branştan hekimi 14-17.06.2012 tarihinde IV. Uluslararası Nöralterapi ve Regülasyon Tıbbı Kongresi’ne davet ediyoruz.

 

Kongre Başkanı                                                         

Hüseyin NAZLIKUL                                           

Nöralterapi Derneği Başkanı

www.noralterapi.com

www.huseyinnazlikul.com

Sayfa Başına GitGeri Git
0 (0)
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Sağlık Sitesi - KARİPNETWORK