Nöralterapi LogoİFMANT Logo
Deutsch

2020 Seminer Programı2020 Ankara Seminer Programı22-23-24 KASIM 2019 / MANUEL TERAPİ III = C29-30.11-01.12.2019 / AK – UYGULAMALI KİNEZİYOLOJİ 4 - 5. BASAMAK07-08 ARALIK 2019 / HÜSEYİN NAZLIKUL PROTOKOLÜ İLE DİZ VE OMUZ RAHATSIZLIKLARINDA TEDAVİ YAKLAŞIMI2019 Seminer Programı2019 Ankara Seminer Programı
BİLİMSEL PROGRAMLAR

2019 BİLİMSEL PROGRAMLARI

NÖRALTERAPİ EĞİTİM KİTABISayfa Sonuna GitGeri Git

BNR DERNEĞİ BAŞKANI PROF. DR. NAZLIKUL VİYANA’DA IFMANT BAŞKANI SEÇİLDİ

2004 yılında Türkiye’de kurduğu Nöralterapi Derneği çatışı altında 15 yaşında bir dernek olarak, 7 uluslararası katılımlı bilimsel kongre, 15 ulusal sempozyum düzenledi. Derneğin üstlendiği en önemli görevlerden biri Nöralterapi ve bunun devamında Regülasyon Tıbbını, okul tıbbı ile yetişmiş hekimlere bilimsel zeminleri kullanarak tanıtmak…

Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul Nöralterapi Derneği ve başkanlığından sonra, IFMANT'ın kuruluş fikrini ortaya atan ve kurucu üye olan Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul, 2012 yılında kurulan IFMANT Uluslararası Nöralterapi Federasyonu ikinci başkanı olmuştu.

Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul bu yıl Viyana’da 04- 06 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşen Forum Nöralterapi – Uluslararası Nöralterapi Kongresi kapsamında yapılan IFMANT olağan genel kurulunda başkanlık için adaylığını açıkladı. Yapılan oylamada Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul yüksek çoğunlukla IFMANT Başkanı seçildi.

Dünyada nöralterapi konusunun uzmanlarından Prof. Dr. Lorenz Fischer ve Prof. Dr. Hans Barop, Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul ‘un aday olması için büyük destek verdikleri belirtilirken, Prof Dr. Nazlıkul,  2021 yılında Heidelberg Üniversitesi öncülüğünde yapılacak olan 1. Dünya Nöralterapi Kongresi’nde eş başkanlık yapacak.

IFMANT (International Federation of Medical Associations of Neural Therapy = Uluslararası Nöralterapi Tıp Federasyonu) 28 ülkenin bağlı bulunduğu nöralterapi derneklerinin çatı örgüttü konumunda ve WHO Dünya sağlık örgütü bünyesinde dünyada nöralterapinin tek kabul edildiği bilimsel kurum.

Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul’un IFMANT Başkanlığına seçilmesi Türkiye sağlık sektöründe büyük bir sevinçle karşılandı. Prof. Dr. Nazlıkul’un IFMANT Uluslararası Nöralterapi Federasyonu Başkanı seçilmesini memnuniyetle karşılayan meslektaşları kendisinin Türkiye’de, Avrupa ve dünyada nöralterapi için verdiği katkı ve çalışmaların çok önemli olduğuna vurgu yaptılar.

Sayfa Başına GitGeri Git
0 (0)
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Sağlık Sitesi - KARİPNETWORK